LOT otworzy połączenia do Albanii i Chorwacji

Polski przewoźnik postanowił poszerzyć swoją ofertę kierunków wakacyjnych. W 2020 roku polecimy do Rijeki oraz Tirany. 

Widok na Rijekę, zdjęcie: IvanVuksa / pixabay.com

Połączenia będą realizowane sezonowo raz w tygodniu, od czerwca do września 2020 roku.  13 czerwca polskie linie lotnicze odbędą swój pierwszy lot z Warszawy do stolicy Albanii, zaś 7 czerwca do chorwackiej Rijeki. Oprócz tego, LOT będzie kontynuował rejsy do Splitu, Zadaru, Dubrownika i Zagrzebia.

– Dzięki sukcesywnie rozszerzanej ofercie zapewniamy pasażerom z Polski i Europy najbardziej komfortową podróż do atrakcyjnych, turystycznych miejscowości na Bałkanach. Nasze doświadczenia ubiegłych lat pokazały, że pasażerowie cenią sobie wypoczynek nad Adriatykiem, dlatego zdecydowaliśmy uruchomić bezpośrednie rejsy do nowego chorwackiego portu – Rijeki. Liczymy na to, że nasi pasażerowie chętnie skorzystają z okazji by odwiedzić w przyszłym roku Tiranę – tylko z LOT-em podróż z Warszawy do stolicy Albanii zajmie nieco ponad dwie godziny, bez konieczności spędzania długich godzin w samochodzie – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u.

Do Rijeki, Splitu i Zadaru polecą embraery, natomiast do Tirany pasażerowie zostaną przetransportowani boeingami 737-800. Na rejsach wykonywanych sezonowo dostępny jest standard LOT Economy Class.

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.