LOT oferuje kupno karty eSIM

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadziły do swojej oferty możliwość kupna karty eSIM LOT do smartfonów. Wirtualną kartę można kupić na ich stronie internetowej.

Zobacz również: Promocje lotnicze

Fot: KrzysztofTe Foto Blog, Flickr/ CC BY-NC-ND 2.0 Deed

Foto: NordWood Themes/ Unsplash

Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzają pakiet oferowanych przez siebie usług. Teraz na stronie internetowej LOTu można kupić wirtualną kartę SIM, którą użytkownik otrzymuje drogą cyfrową. Karta zawiera w sobie pakiet danych komórkowych, przeznaczonych do wykorzystania poza granicami Polski. Tego typu usługa pozwala nam na oszczędność czasu i brak konieczności kupowania lokalnej karty SIM.

Oferta kupna eSIM na stronie Polskich Linii Lotniczych

Co to jest eSIM? Jest to stopniowo wprowadzana rewolucja wśród kart SIM do telefonów…. a eSIM to po prostu wirtualna karta SIM, którą użytkownik po zakupie otrzymuje drogą cyfrową, a do jej działania wystarczy ją tylko aktywować na swoim urządzeniu w kilka sekund. To zdecydowanie szybsze i wygodniejsze rozwiązanie niż kupowanie tradycyjnych kart SIM poza obszarem Unii Europejskiej.

LOT eSIM

LOT nawiązał współpracę z izraelską firmą SIMTEX i za jej pomocą uruchomił nową usługę dla swoich pasażerów. Teraz jeszcze w Polsce w kilka minut można kupić dane komórkowe dla kraju, do którego lecimy – tyle gigabajtów, ile będziemy potrzebować. Polskie Linie Lotnicze przekonują klientów do skorzystania z eSIM następującymi argumentami

  • Do 85% taniej niż w przypadku korzystania z lokalnego operatora.
  • Dostępność w ponad 160 krajach.
  • Działa już po wyjściu z samolotu. Łatwa do skonfigurowania.
  • Zachowujesz swój numer.
  • Nie zgubisz własnej karty sim.
  • Nie musisz już szukać sklepu na lotnisku.
  • Wygodne rozwiązywanie spraw z pomocą profesjonalnej obsługi klienta przez WhatsApp.

Swoją kartę eSIM możesz kupić tutaj – eSIM Polskich Linii Lotniczych oferta.

Poznaj karty e-sim Airalo

Oprócz usługi Polskich Linii Lotniczych LOT, warto również pochylić się na ofertą od Airalo – pionierskiego sklepy z kartami eSIM. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu oferowanemu przez Airalo, podróżni mogą cieszyć się dostępem do internetu w dowolnym miejscu na świecie bez konieczności zmiany fizycznych kart SIM.

Rejestrując się poprzez nasz dedykowany LINK, otrzymujesz 10% zniżki na pierwsze zamówienie. To doskonała okazja, aby wypróbować nowoczesne rozwiązania Airalo i jednocześnie zaoszczędzić na kosztach roamingu.

Źródło: www.lot.com/pl/pl/podrozuj/uslugi-dodatkowe/karta-e-sim

Tło: www.lot.com/pl/pl/podrozuj/uslugi-dodatkowe/karta-e-sim

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.