LOT odwołuje połączenie z Radomia do Podgoricy

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły decyzję o odwołaniu planowanej wakacyjnej trasy z Radomia do Podgoricy, stawiając tym samym kropkę nad „i” w nadziejach podróżnych z tego regionu na bezpośrednie połączenie do Czarnogóry.

Podgorica, foto: Denis Ismailaj/ Unsplash

Kierunek z Radomia do Podgoricy miał być inaugurowany 23 czerwca i obsługiwany raz w tygodniu aż do 29 września tego roku. Jednakże, pasażerowie, którzy już planowali swoje podróże, muszą się teraz zmierzyć z faktem, że ta oferta nie będzie dostępna.

LOT nie uruchomi rejsów z Radomia do Podgoricy

Informacja o odwołaniu trasy pojawiła się po tym, jak trasa zniknęła z systemu rezerwacyjnego polskiego przewoźnika. Decyzja ta jest kolejnym ciosem dla radomskiego lotniska, które niedawno straciło również inne ważne połączenia.

Niedawno biuro podróży Itaka również usunęło loty do innych popularnych destynacji, takich jak Marsa Alam i Kreta. Dla podróżnych korzystających z tego lotniska, jest to kolejna trudność w planowaniu swoich podróży.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.