LOT o jesiennej siatce: Więcej połączeń biznesowych i zachowanie niektórych kierunków wakacyjnych

Narodowy przewoźnik planuje od 1 września zwiększyć częstotliwość lotów na regularnych trasach europejskich. Ponadto, ma on zostawić w swojej siatce część kierunków z oferty #LOTnaWakacje.

Siedziba PLL LOT w Warszawie, zdjęcie: Adrian Grycuk/ Wikimedia Commons

Z początkiem września PLL LOT zwiększą liczbę tygodniowych lotów m.in. do Amsterdamu, Budapesztu, Brukseli, Frankfurtu, Kopenhagi, Larnaki, Londynu, Lwowa, Nicei, Paryża, Pragi, Sofii i Wilna.

– Jesienią nasza siatka połączeń i liczba częstotliwości będzie odpowiadała potrzebom pasażerów biznesowych, umożliwiając również turystykę w ramach Starego Kontynentu – powiedział cytowany przez portal Pasażer.com Krzysztof Moczulski, wicedyrektor komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy LOT-u.

Z powodu dużego zainteresowania wakacyjnymi połączeniami, w jesiennej siatce przewoźnika znajdą się również kierunki z oferty #LOTnaWakacje. Przewoźnik poleci na wyspy takiej jak: Zakynthos, Korfu, Santorini czy Sardynia.

Źródło: Pasażer

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.