LOT: mniej rejsów z Budapesztu do Seulu

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły zmniejszenie liczby lotów z Budapesztu do Seulu, co oznacza mniej opcji podróży między stolicą Węgier a Koreą Południową.

Foto: Oskar Kadaksoo/ Unsplash

Polskie Linie Lotnicze LOT nadal pozostają aktywne na rynku lotniczym, dostosowując swoją ofertę do zmieniających się warunków i potrzeb podróżnych. Decyzja o mniej rejsach z Budapesztu do Seulu jest częścią strategii przewoźnika mającej na celu optymalizację działalności w warunkach zmienności rynkowej.

LOT zmniejszy liczbę lotów z Budapesztu do Seulu

LOT podjął decyzję o zmniejszeniu częstotliwości lotów między Budapesztem a Seulem, wskazując na zmiany w zapotrzebowaniu podróżnych oraz na bieżącą sytuację na rynku lotniczym. Od 5 czerwca do 19 maja samoloty LOT będą realizować trasy między Węgrami a Koreą Południową trzy razy w tygodniu.

Zmniejszenie liczby rejsów z Budapesztu do Seulu może być związane z niższym popytem na loty między tymi destynacjami. LOT dostosowuje swoją ofertę do zmieniającej się sytuacji na rynku, dbając jednocześnie o efektywność operacyjną.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.