LOT Entertainment, czyli nowy rodzaj rozrywki na pokładzie

Polskie Linie Lotnicze wprowadzają od 10 września nowość, jako jedna z pierwszych linii w całej Europie. Teraz w cenie biletu będziemy mieli możliwość korzystania z dużej kolekcji filmów, seriali i przewodników turystycznych. Nie będzie trzeba jednak do tego lecieć większym samolotem – starczy własne urządzenie mobline!

Uporządkowując nowości, zaczniemy od początku. 10 września Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadziły do obiegu nowy rodzaj rozrywki pokładowej, jaką jest LOT Entertainment.

Usługa będzie dostępna na pokładach samolotów Boeing 737-800, latających dla LOTu. Co ważniejsze, usługa będzie dostępna tylko na wybranych maszynach. Co to oznacza? Jeszcze brak szczegółów. Jeszcze jednym miejscem dostępności usługi będzie LOT Business Lounge Polonez na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Skorzystanie z usługi będzie bardzo proste. Wystarczy zabrać ze sobą w podróż własne urządzenie mobline, takie jak telefon, laptop czy tablet. Dzięki tej usłudze bez konieczności połączenia z internetem będziemy mieli dostęp do rozrywki pokładowej na swoim własnym urządzeniu moblinym.

Rozbudowa oferta filmów, seriali i przewodników turystycznych będzie czekać na pasażerów. Podstawowa biblioteka filmów i seriali będzie dostępna dla każdego, a mocno rozbudowana będzie darmowa dla pasażerów LOT Business Class i LOT Premium Economy, a pasażerowie ekonomiczny będą musieli dopłacić 9,99 zł.

Usługa będzie dostępna od razy po starcie z lotniska. Pasażerowie będą mogli wybierać w filmach hollywódzkich, serialach polskich i zagranicznych, oraz biblioteki przygotowanej pod najmłodszych.

To nie koniec udogodnień. LOT Entertainment będzie pozwalał nam również śledzić aktualną lokalizację samolotu na bieżąco lub przeglądać wirtualnie katalogi dostępne w samolocie, zarówno z ofertą gastronomiczną, tak jak i z prezentami czy cyklicznymi magazynami.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.