LOT będzie oferował darmowy alkohol na 5 trasach europejskich

Polskie Linie Lotnicze LOT od 1 marca będą oferować bezpłatne soki, piwo oraz wino na 5 europejskich trasach. Będzie to program pilotażowy, realizowany do końca maja.

Fot: Polskie Linie Lotnicze LOT, Sky Bar

Nowy program pilotażowy został zainaugurowany przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Narodowy przewoźnik zaoferuje bezpłatne soki, piwo i wino na pięciu trasach europejskich. To duża zmiana, bo obecnie na trasach poniżej 6 godzin LOT oferuje w większości jedynie wodę, kawę oraz herbatę.

LOT poda darmowy alkohol na 5 trasach w Europie

„Dostosowując ofertę do oczekiwań pasażerów, Polskie Linie Lotnicze LOT stale realizują działania, których celem jest utrzymanie najwyższego poziomu zadowolenia pasażerów z podróży na naszych pokładach. W ramach tych działań pasażerom wybranych tras europejskich zaproponujemy od 1 marca bezpłatne soki oraz napoje alkoholowe (piwo i wino)” – powiedział Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u, w rozmowie z portalem pasazer.com.

Nowość, czyli bezpłatne soki, piwo oraz wino będą serwowane pilotażowo na 5 następujących europejskich trasach: do Barcelony, Madrytu, Stambułu, Paryża i Amsterdamu. Ten bezpłatny serwis będzie oferowany przez 3 miesiące – od 1 marca do końca maja 2024 roku.

Źródło: www.pasazer.com/news/464961/lot,darmowe,napoje,alkoholowe,na,pieciu,trasach,europejskich

Tło: Polskie Linie Lotnicze LOT

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.