Linie lotnicze Thai AirAsia wydłużają okres zawieszenia lotów

Z powodu nie najlepszej sytuacji epidemicznej w Tajlandii, tamtejszy przewoźnik Thai AirAsia podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia wszystkich lotów krajowych.

Foto: Sangga Rima Roman Selia/ Unsplash

Tajski przewoźnik zawiesił loty na okres trzech tygodni. W związku z nagłą falą zakażeń koronawirusem, zdecydował jednak o wydłużeniu do 8 sierpnia okresu zawieszenia połączeń krajowych.

– AirAsia zawsze stawia bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich gości i pracowników jako swój najwyższy priorytet. Będziemy nadal uważnie monitorować sytuację i będziemy gotowi przywrócić nasze regularne usługi lotnicze tak szybko, jak to możliwe – powiedział cytowany przez portal Pasażer.com rzecznik prasowy Thai Airasia.

Obecnie w Tajlandii notuje się najwięcej dziennych zakażeń COVID-19 od początku pandemii. 29 lipca potwierdzono tam aż ponad 17 tys. przypadków zachorowań na koronawirusa.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.