Linie Etihad i Emirates podpisały porozumienie, które ułatwi podróżowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Dwie największe linie lotnicze na Bliskim Wschodzie, Etihad Airways i Emirates podpisały Memorandum of Understanding, aby umożliwić swoim klientom łatwiejsze podróżowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dubaj, foto: David Rodrigo/ Unsplash

Od tego lata klienci linii lotniczych Etihad będą mogli zarezerwować bilety na loty Emirates z Dubaju, a klienci linii lotniczych Emirates będą mogli zarezerwować bilety na loty Etihad z Abu Dhabi do dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że pasażerowie nie będą musieli rezerwować osobno biletów na loty z różnych portów lotniczych, co ułatwi im planowanie swoich podróży.

Dzięki porozumieniu obu linii, będziesz mógł polecieć do Abu Dhabi liniami Etihad i wrócić do domu z Dubaju liniami Emirates na jednej rezerwacji (lub na odwrót).

Memorandum of Understanding jest wynikiem długoletniej współpracy między Etihad Airways i Emirates. Obaj przewoźnicy mają znaczący wpływ na globalny rynek lotniczy. Współpraca między liniami lotniczymi zapewni również pasażerom większą wygodę i lepsze połączenia.

– Cieszymy się, że ponownie współpracujemy z Etihad Airways – tym razem, aby umożliwić każdemu przewoźnikowi zaoferowanie nowej gamy bezproblemowych opcji podróży do i ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – powiedział Sir Tim Clark, prezes Emirates Airlines.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.