Linie Emirates znów otwierają poczekalnię dla pierwszej klasy w Dubaju

Macie dość picia taniej, lotniskowej kawy i chcecie zaznać trochę luksusu? Świetnie się składa! Emirates ponownie otworzyło swoją poczekalnię dla pierwszej klasy na lotnisku w Dubaju.

Fot: TravelSoft.com

Linie Emirates zdecydowały się na ponowne otwarcie poczekalni dla pasażerów pierwszej klasy na lotnisku w Dubaju. Poczekalnia znajduje się w lotniskowej hali B i to ona służy do obsługiwania klientów premium.

Poczekalnia została otwarta w lipcu 2020 roku, lecz jej działanie zostało zawieszone na czas pandemii i gigantycznego zatrzymania ruchu lotniczego. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by poczekalnia mogła działać na pełnych obrotach.

Z poczekalni mogą korzystać podróżujący w klasie pierwszej i biznes, jak i uprawnieni członkowie Skywards.

Co możemy znaleźć w poczekalni i z czego skorzystać przed podróżą lub podczas przesiadki? Ilość i jakość proponowanych usług wgniata w ziemię! Znajdują się tam takie usługi jak: bezpłatny zabieg na twarz w Timeless SPA, cztery legendarne szampany w barze „Moet de Chandon”, specjalne oferty w luksusowym sklepie z alkoholami.

Zmienił się też wystrój poczekalni. Odświeżono siedzenia w jadalni na bardziej przestronne, tak jak i w części wspólnej i wypoczynkowej. Jeśli zgłodniejemy, możemy cieszyć się odnowionym menu z doskonałymi 55 daniami, przygotowanymi przez najlepszych kucharzy Emirates Flight Catering.

Poczekalnia serwuje śniadania i lunche przez całą dobę, co jest bardzo istotne dla klientów przylatujących z różnych stref czasowych.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.