Letnie czartery z Rzeszowa mają polecieć do Tunezji i na Majorkę

Biura podróży oferują kolejne kierunki czarterowe na lato z lotniska w Jasionce – tym razem do Tunezji i Hiszpanii. Pierwsze samoloty do Enfidhi i na Majorkę są planowane na czerwiec 2024 roku.

Foto: Łukasz Ożóg/port lotniczy Rzeszów-Jasionka

– W kończącym się roku odprawiliśmy na podróżach czarterowych ponad 220 tysięcy osób. W 2024 roku zamierzamy ten wynik jeszcze poprawić. Dlatego cieszy nas, że dzięki bardzo dobrej współpracy z renomowanymi biurami podróży oraz przewoźnikami czarterowymi możemy zaproponować naszym pasażerom dodatkowe loty do słonecznej Hiszpanii czy Tunezji – mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty do tunezyjskiej Enfidhi oferowane są przez TUI oraz Rainbow na czwartki, od 6 czerwca. Hiszpańska Majorka od TUI jest zaś dostępna w środy, od 26 czerwca. Na przyszłoroczne lato biura podróży sprzedają także wczasy z Rzeszowa do Albanii, Bułgarii, Czarnogóry, Egiptu, Grecji (cztery wyspy) i Turcji (trzy kierunki).

Źródło: port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.