Laudamotion poleci z Modlina do Wiednia

Austriacka linia lotnicza, należąca do Ryanair Group, otworzy połączenie z podwarszawskiego Modlina. Laudamotion uruchomi rejsy do stolicy Austrii 29 marca 2020 r.

zdjęcie: modlinairport.pl

– Współpraca z Laudą i zaufanie, jakim obdarzyła nasze lotnisko austriacka linia lotnicza pokazuje jak nasz port jest postrzegany na rynku lotniczym. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę – powiedział Leszek Chorzewski, p.o. prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

Trasa będzie obsługiwana codziennie. W poniedziałki i środy, wyloty z Modlina są przewidziane na godz. 5:50, zaś powroty będą odbywać się o godz. 7:50 z przylotem do Modlina. W pozostałe dni tygodnia rotacja będzie wykonywana w godzinach popołudniowych lub późnowieczornych. Bilety można kupić na stronie przewoźnika, w systemie rezerwacyjnym Ryanaira i u pośredników.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.