Kraków na trzecim miejscu listy Top 10 Best Places to Visit In Europe

Kraków zyskuje uznanie na międzynarodowej scenie turystycznej. Portal Holiday Cars stworzył listę „Top 10 Best Places to Visit In Europe” uwzględniającą różnorodne czynniki. Na liście tej Kraków zajął zaszczytne trzecie miejsce.

Kraków, foto: Erik Kossakowski/ Unsplash

Holiday Cars opublikował niedawno listę „Top 10 Best Places to Visit In Europe” uwzględniającą różnorodne czynniki, od dostępnych atrakcji i oferty gastronomicznej po przystępność cen. Na liście znalazł się Kraków zajmując trzecie miejsce. Na pierwszym i drugim miejscu znalazły się odpowiednio Ateny i Lizbona.

Poniżej znajdziesz pełną listę „Top 10 Best Places to Visit In Europe”:

1. Ateny

2. Lizbona

3. Kraków

4. Ryga

5. Budapeszt

6. Praga

7. Madryt

8. Berlin

9. Dubrownik

10. Rzym

Pełna lista „Top 10 Best Places to Visit In Europe” oferuje inspiracje dla podróżnych i pokazuje, że Europa nadal jest pełna nieodkrytych miejsc wartych odwiedzenia. Ponadto, wyjątkowe wyróżnienie dla Krakowa to dowód na nieustannie rosnącą popularność tego polskiego miasta jako miejsca, które przyciąga podróżników z całego świata.

Źródło: Holiday Cars

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.