Kontrowersyjny baner Ryanaira – Zaszczep się i leć!

Irlandzkie linie lotnicze zaprezentowały na swojej stronie internetowej nową ofertą, w której kuszą klientów promocyjnymi cenami biletów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie kontrowersyjny baner – Zaszczep się i leć! W sieci już huczy od komentarzy zniesmaczonych internautów.

Zdjęcie: Ryanair

Nowa akcja Ryanaira zachęca miłośników podróży lotniczych do kupowania biletów w promocyjnych cenach na sezon wakacyjny 2021. W ofercie, która obowiązuje do 3 stycznia, można wypatrzeć bilety nawet za kilkadziesiąt złotych w jedną stronę. Sugerowanymi miejscami wypoczynku są m.in. Włochy, Hiszpania, czy Grecja.

Wielu internautów, którzy natrafili na reklamę, oburzyło się. Powodem, dla którego tak się stało jest fakt, że Ryanair wykorzystał szczepionki do promocji swojej nowej akcji, przez co niektórych klientów wprowadziło to w błąd.

Na temat baneru promocyjnego wypowiedział się rzecznik irlandzkich linii. W oficjalnym oświadczeniu napisał on, że szczepienia “nie będą wymagane podczas lotów Ryanairem”.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.