Kolejny czarter do Egiptu z Zielonej Góry

Zielona Góra staje się coraz bardziej atrakcyjnym punktem wyjścia dla podróżnych do Egiptu, ponieważ biuro podróży Coral Travel ogłosiło inaugurację nowego czarterowego lotu do Marsa Alam. Ta nowa oferta zapewni mieszkańcom województwa lubuskiego możliwość spędzenia Bożego Narodzenia w egzotycznym otoczeniu egipskiego kurortu.

Port Lotniczy Zielona Góra, foto: Mateusz5002Mateusz/ Wikimedia

Już 22 grudnia br. podróżni z Zielonej Góry będą mieli okazję skorzystać z pierwszego czarterowego lotu do Marsa Alam, oferowanego przez biuro podróży Coral Travel. Ta nowa inicjatywa umożliwi mieszkańcom Zielonej Góry wygodne i bezpośrednie połączenie z egipskim kurortem, znakomitym miejscem na relaksujące wakacje w ciepłym klimacie.

Przez grudzień połączenie to będzie wykonywane w piątki, z kolei od stycznia do 14 kwietnia w niedziele. Trasę obsłużą boeingi 737 należące do polskiego przewoźnika Enter Air.

Oprócz Marsa Alam, w siatce zielonogórskiego lotniska pojawi się również Taba, do której loty będą realizowane od 27 grudnia. Wyjazdy nad Zatokę Akaba będą organizowane przez biuro podróży Itaka.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.