Kolejne połączenie z Radomia. Tym razem do Barcelony

Niedawno informowaliśmy o planowanym uruchomieniu połączenia z Radomia do Taby w Egipcie. Jak się okazuje, biuro podróży Itaka otworzy kolejną trasę – tym razem do Barcelony w Hiszpanii.

Barcelona, foto: Aleksandar Pasaric/ Pexels

Już niebawem mieszkańcy regionu będą mieli jeszcze więcej możliwości wyboru interesujących destynacji. W ubiegłym czasie informowaliśmy Was o nowych trasach z Radomia do tak odległych miejsc jak Larnaka, Taba czy Sharm el Sheikh. Teraz przyszedł czas na kolejne ekscytujące ogłoszenie. W przyszłym sezonie letnim z Sadkowa będzie można polecieć do jednego z najpopularniejszych hiszpańskich miast – Barcelony.

Chociaż na dzień dzisiejszy szczegółowy rozkład lotów nie jest jeszcze dostępny, sama wiadomość o połączeniu z Barceloną budzi ogromne zainteresowanie wśród pasażerów z regionu Radomia. Hiszpania, z jej zachwycającymi plażami, kulturą i niepowtarzalnym klimatem, zawsze cieszyła się dużym uznaniem wśród polskich turystów.

warto również wspomnieć, że biuro podróży Itaka planuje rozszerzyć swoją ofertę w przyszłym roku. Oprócz Barcelony, na liście docelowych miejsc znalazły się również Albanii, Bułgaria, Czarnogóra, Egipt, Grecja, Macedonia oraz Turcja. Dla mieszkańców Radomia i okolic to doskonała okazja, aby odkryć nowe zakątki świata, cieszyć się słońcem i relaksem nad morzem, a także poznać fascynujące kultury innych narodów.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.