Kolejne połączenie z Paryża do Bogoty w Kolumbii

Narodowy kolumbijski przewoźnik Avianca ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Paryża do Bogoty.

Bogota, foto: Random Institute/ Unsplash

Rozwój połączeń lotniczych między Paryżem a Bogotą jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na podróże między tymi dwoma regionami. Avianca, jako narodowy przewoźnik Kolumbii, dąży do ułatwienia podróży i promowania swojego kraju jako atrakcyjnej destynacji turystycznej i biznesowej.

Avianca poleci z Paryża do Bogoty

Avianca, narodowy przewoźnik Kolumbii, wprowadza nowe bezpośrednie połączenie z Paryża do Bogoty. Inauguracyjny lot odbędzie się 3 lipca, a początkowo rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu.

Od 15 lipca Avianca zwiększy częstotliwość lotów do pięciu razy w tygodniu. Połączenia będą odbywać się w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele, co zapewni pasażerom większą elastyczność w planowaniu podróży między stolicami Francji i Kolumbii.

Obecnie loty pomiędzy Paryżem a Bogotą oferuje również Air France, co sprawia, że pasażerowie będą mieli jeszcze więcej opcji wyboru. Nowe połączenie Avianca ma na celu zwiększenie dostępności Kolumbii dla europejskich turystów.

Źródło: avianca.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.