Kolejne miasta USA mają pojawić się w siatce Turkish Airlines

Turkish Airlines ogłasza plany rozszerzenia swojej siatki połączeń w Stanach Zjednoczonych o cztery nowe miasta do swojej oferty. Nowe połączenia mają obejmować Minneapolis, Charlotte, Filadelfię i Orlando.

Minneapolis, foto: Kevin Nalty/ Unsplash

Turkish Airlines, jeden z największych przewoźników lotniczych na świecie, ogłosił ambitne plany rozszerzenia swojej siatki połączeń w Stanach Zjednoczonych. Zarząd linii lotniczych chce, aby w najbliższym czasie do obecnej siatki dołączyły cztery nowe miasta: Minneapolis, Charlotte, Filadelfia i Orlando.

Minneapolis, Charlotte, Filadelfia i Orlando w planach Turkish Airlines

Nowe połączenia będą obsługiwane przez nowoczesne samoloty Airbus A350 i Boeing 787, które zapewniają wysoki komfort podróży i nowoczesne udogodnienia. Obecnie Turkish Airlines oferuje loty ze Stambułu do 14 miast w Stanach Zjednoczonych, w tym do Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago i Miami.

Dodanie czterech nowych miast sprawi, że amerykańska siatka Turkish Airlines urośnie do 18 portów. To znaczący krok w stronę realizacji celu przewoźnika, jakim jest obsługa 20 miast w USA. Rozszerzenie siatki połączeń umożliwi pasażerom jeszcze większy wybór i elastyczność w planowaniu podróży między Turcją a Stanami Zjednoczonymi.

Nowe połączenia z Minneapolis, Charlotte, Filadelfią i Orlando będą znaczącym wzmocnieniem oferty Turkish Airlines w USA, przyciągając zarówno turystów, jak i osoby podróżujące w celach biznesowych. Dzięki temu, podróżujący będą mieli jeszcze więcej możliwości wygodnego i komfortowego podróżowania między Europą a Stanami Zjednoczonymi.

Źródło: turkishairlines.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.