KLM zwiększa częstotliwość lotów z trzech polskich miast

Holenderskie linie lotnicze KLM ogłosiły zwiększenie częstotliwości lotów z trzech polskich miast – Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Wraz z nadejściem sezonu zimowego, podróżni z tych miast będą mieli jeszcze więcej możliwości dotarcia do Amsterdamu, wykorzystując wygodne połączenia oferowane przez KLM.

Foto: Miguel Ángel Sanz/ Unsplash

Począwszy od 29 października, KLM zwiększy liczbę połączeń do Gdańska z obecnych 3 do 4 lotów dziennie. To oznacza, że podróżni z Pomorza będą mieć jeszcze większy wybór i elastyczność w planowaniu swoich podróży do stolicy Holandii. Zwiększenie częstotliwości lotów pozwoli również na bardziej dogodne przesiadki na inne długodystansowe trasy obsługiwane przez KLM.

Od 30 października KLM wprowadzi nowe połączenia z Krakowa. Łącznie będą to aż cztery połączenia dziennie – nie tyczy się to wtorków i sobót.

Stolica Dolnego Śląska również skorzysta ze zwiększonej liczby lotów do Amsterdamu. Od 29 października, podróżni będą mieli możliwość skorzystania z drugiego połączenia dziennie z Wrocławia, umożliwiającego jeszcze większą elastyczność w podróżowaniu.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.