Juneyao Airlines uruchomi nowe połączenia z Szanghaju do Europy

Juneyao Airlines, chiński przewoźnik lotniczy, ogłosił plany uruchomienia dwóch nowych połączeń z Europy do Szanghaju. Linia lotnicza rozszerza swoją sieć o loty z Brukseli oraz Manchesteru

Juneyao Airlines, foto: byeangel/ Flickr

Uruchomienie nowych połączeń z Europy do Szanghaju przez Juneyao Airlines to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na loty międzykontynentalne oraz rozwijającą się turystykę i biznes między Chinami a Europą. Rozbudowa sieci połączeń lotniczych otwiera nowe perspektywy podróży dla pasażerów z obu kontynentów.

Z Brukseli i Manchesteru do Szanghaju na pokładzie Juneyao Airlines

Pierwszym z planowanych połączeń będzie trasa z Brukseli do Szanghaju, która rozpocznie się 1 lipca 2024 roku. Loty na tej trasie będą wykonywane trzy razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, piątek oraz niedzielę. To znaczący krok w rozbudowie sieci połączeń między stolicą Belgii a jednym z największych miast w Chinach.

Kolejnym nowym połączeniem będzie trasa z Manchesteru do Szanghaju, która rozpocznie się 3 lipca 2024 roku. Loty na tej trasie również będą realizowane trzy razy w tygodniu, w środy, piątki oraz niedziele. To doskonała wiadomość dla podróżnych z północnej Anglii, którzy będą mieli nowe możliwości podróży do Azji.

Źródło: global.juneyaoair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.