Jedna z najdłuższych tras na świecie pojawi się w siatce American Airlines

American Airlines ogłosiło plany uruchomienia połączenia lotniczego z Dallas do Brisbane w Australii. Będzie to jedna z najdłuższych tras na świecie.

Foto: Miguel Ángel Sanz/ Unsplash

American Airlines rozszerza swoją siatkę połączeń o trasę z Dallas/Fort Worth do Brisbane, oferując pasażerom kolejną opcję podróży na kontynent australijski.

Począwszy od 26 października 2024 roku, American Airlines będzie obsługiwać codzienne loty pomiędzy Dallas/Fort Worth a Brisbane samolotami typu Boeing 787-9 Dreamliner. To nowoczesne i wygodne maszyny, które zapewnią pasażerom komfortową podróż na tej długiej trasie.

Połączenie między Dallas a Brisbane stanie się jednym z najdłuższych lotów na świecie, oferując pasażerom możliwość dotarcia z jednego kontynentu na drugi w relatywnie krótkim czasie. To znaczący krok dla amerykańskiego przewoźnika i dodatkowa opcja dla podróżnych planujących podróż do Australii.

Źródło: aa.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.