Jeden z najbardziej luksusowych wycieczkowców świata przybył do Dubaju

Dubaj przywitał niedawno jedne z najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie. Virgin Voyages Resilient Lady wypłynął na wody Zatoki Perskiej, zapewniając swoim pasażerom wyjątkowe doznania w niezwykle eleganckim otoczeniu.

Foto: Podróże z Hubertem

Statek Virgin Voyages Resilient Lady, który wyruszył w swoją podróż w 2023 roku, jest stworzony wyłącznie dla dorosłych pasażerów. Inspiracją do projektu były superjachty, co sprawia, że jest to wyjątkowy na tle innych statków wycieczkowych. Jego 17 pięter wypełnionych jest atrakcjami i luksusem, a znajdziemy na nim 1410 kabin.

Na pokładzie Resilient Lady pasażerowie mają dostęp do ponad 20 różnorodnych restauracji, co sprawia, że każdy miłośnik kulinarnej podróży znajdzie coś dla siebie. Oczywiście nie brakuje także niezliczonych barów i salonów, w których można skosztować wyszukanych drinków i innych alkoholi.

Nawet najbardziej wymagający turyści nie będą się nudzić. Statek oferuje mega-klub nocny, przestrzenie do występów artystycznych, basen z super wygodnymi leżakami, ogromne jacuzzi, bar karaoke, spa oraz ekskluzywne sklepy. Dla odważnych podróżników jest nawet salon tatuażu, w którym mogą zdecydować się na trwałą pamiątkę z tej wyjątkowej podróży.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.