Itaka uruchomiła czarterowe loty z Polski do Brazylii

Biuro podróży Itaka, znane z ofert wakacyjnych w Europie i innych częściach świata, rozszerza swoje możliwości operacyjne. W ubiegły weekend uruchomiło nową trasę czarterową z Warszawy do słonecznego miasta Salwador w Brazylii.

Zobacz również: Atrakcje w Dubaju

Salwador, foto: Gabriella Ally/ Pexels

Loty czarterowe Itaka – Brazylia

To historyczne wydarzenie na polskim rynku podróży, ponieważ rejsy Itaki do Salwadoru to jedyne czarterowe loty z Europy do tego urokliwego brazylijskiego miasta. Dla miłośników podróży oznacza to dostęp do egzotycznych plaż, kultury i przygód, które kryją się w sercu Brazylii.

Itaka loty czarterowe

Podróżni wybierający się tą trasą mogą spodziewać się relatywnie długiego lotu. Rejs bezpośredni do Salvadoru trwa nieco ponad 11 godzin, ale to wyjątkowa okazja, aby dotrzeć do jednego z najbardziej ekscytujących krajów na świecie.

Planujesz podróż z Warszawy? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Warszawy.

Źródło: turystyka.rp.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.