Itaka poleci z Lublina do Turcji

Wciąż rozszerzająca się oferta połączeń lotniczych z polskich lotnisk przynosi dobre wieści dla mieszkańców Lublina i okolic. Po kolejnym etapie ekspansji, Itaka, jedna z czołowych polskich biur podróży, ogłosiao połączenie z Portu Lotniczego Lublin do Antalyi w Turcji.

Antalya, foto: Desert Morocco Adventure/ Unsplash

Kraje śródziemnomorskie, a szczególnie Turcja, od lat cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem polskich turystów. Wysokie temperatury, urokliwe plaże oraz bogata oferta kulturalna i rozrywkowa przyciągają podróżników z całego świata. W związku z tym Polacy szukają coraz wygodniejszych i bardziej dostępnych opcji, aby dostać się do tego popularnego miejsca. Itaka postanowiła odpowiedzieć na te potrzeby, prezentując nowe połączenie lotnicze.

Wakacje 2024 roku przyniosą atrakcyjne nowości dla mieszkańców Lublina. Itaka otworzy połączenie z Lublina do Antalyi, tureckiego rajskiego kurortu. Rejsy będą odbywać się aż pięć razy w tygodniu, co daje wyjątkową elastyczność w planowaniu wakacyjnych podróży.

Itaka rozwija swoją ofertę z myślą o wygodzie i potrzebach polskich turystów, umożliwiając im jeszcze łatwiejszy dostęp do wymarzonych miejsc wakacyjnych. Dla tych, którzy pragną się zrelaksować na piaszczystych plażach, poznać fascynującą kulturę Turcji lub zasmakować w lokalnej kuchni, to doskonała okazja.

Planujesz podróż z Lublina i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Lublina.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.