ITA Airways ogłosiła codzienne loty z Rzymu do Rio de Janeiro

Wyjątkowa wiadomość dla miłośników podróży. 30 października 2023 roku, narodowy przewoźnik Włoch ITA Airways ogłosił uruchomienie regularnych lotów między Rzymem a Rio de Janeiro w Brazylii.

Rio de Janeiro, foto: Agustin Diaz Gargiulo/ Unsplash

ITA Airways wkroczył na rynek z rozmachem, zapewniając codzienne połączenia między dwoma kontynentami. Nowa trasa między Rzymem a Rio de Janeiro, które jest realizowana codziennie, to doskonały przykład wyraźnej ekspansji tej włoskiej linii lotniczej na rynku międzynarodowym.

ITA Airways będzie obsługiwać tę trasę za pomocą nowoczesnego samolotu A330neo, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo pasażerów. To również ogromne udogodnienie dla podróżnych, którzy teraz mogą korzystać z nowoczesnych udogodnień na pokładzie podczas długotrwałych lotów między dwoma miastami.

Trasa do Rio de Janeiro zwiększa łączną liczbę tygodniowych lotów między Brazylią a Włochami do ponad 40. To świetna wiadomość dla podróżujących, którzy teraz mają jeszcze więcej opcji i możliwości do wyboru.

Planujesz podróż do Rio de Janeiro? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Rio de Janeiro.

Źródło: ita-airways.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.