“Instagramowy chłopak’’ do wynajęcia na Airbnb

Od teraz na znanym portalu, oprócz zarezerwowania pokoju, będzie można wynająć chłopaka, który oprowadzi cię po Rzymie oraz zrobi Ci zdjęcia pod najsłynniejszymi zabytkami.

zdjęcie: Kookay / pixabay.com

„Walking Tour with Instagram Boyfriend”, na taką ofertę można się natknąć przeglądając popularny serwis Airbnb. Na nietuzinkowy pomysł wpadł Emanuele, mieszkaniec stolicy Włoch. Z zawodu jest psychologiem. Od pięciu lat pracuje jako profesjonalny Social Media Manager. Sam siebie nazywa ekspertem w dziedzinie mediów społecznościowych. 

Z “instagramowym chłopakiem’’ oprócz zwiedzania miasta, można sobie zrobić fotografię, która zyska popularność w internecie. Emanuele poza wykonaniem zdjęcia, podejmie się jej edycji oraz obróbki. Z wielką przyjemnością zabierze cię również do kawiarni lub cukierni.

Posiadanie własnego chłopaka od Instagrama jest dość drogą atrakcją. Za jeden dzień spędzony z Emanuele trzeba zapłacić około 360 zł. W cenie wycieczki możecie też wybrać, czy chcecie pójść z Włochem na kawę lub lody. Jeśli pogoda będzie deszczowa, spotkanie można bez problemu przełożyć.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.