Hubi, wszystkiego najlepszego!

“Od życia zawsze chciałem coś więcej”… tak było dwa lata temu. Dziś, kiedy Hubert obchodzi 27 urodziny, świat zmienił się diametralnie. Choć życie nie jest już tylko prostym marzeniem do realizacji, a trudną przeprawą, to fajnie jest obserwować kogoś, kto przechodzi to z uśmiechem na twarzy.

Nie tak miał wyglądać 2020 rok. Pandemia niejednemu pokrzyżowała plany i zmusiła do zmiany niektórych przyzwyczajeń. Mogliśmy obserwować to z dość bliskiej perspektywy, jako pracownicy, ale zarówno koledzy Huberta, który jest idealnym przykładem tego, że nie warto się poddawać. Mimo że większość państw wprowadziło ograniczenia związane z podróżowaniem, On organizował wyjazdy do Karpacza i Rzymu, a na stronie publikował promocje na bilety lotnicze, które w tamtym okresie było bardzo ciężko znaleźć. Co więcej, udzielał się charytatywnie – zbierał On pieniądze na budowę ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci w Kenii, poprzez organizowanie live’ów, pieszej wycieczki z Warszawy do Łodzi, czy golenie się na łyso. Wisienką na torcie była pierwsza kolekcja Podróżniczy Ciuchów, która zrobiła furorę wśród osób śledzących Huberta.

Teraz, gdy wydaje się, że świat powoli staje na nogi, chcielibyśmy wszystkich Was zachęcić do przeglądnięcia oferty. Można tam znaleźć i wykupić chociażby rejsy jachtem, czy pustynne safari w Dubaju. Warto również systematycznie śledzić grupę, na której coraz częściej pojawiają się promocje lotnicze. 

A i co najważniejsze! Już dziś o 17:00 Hubi zaprezentuje Nam wszystkim niespodziankę. Także, stay tuned 😀

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Hubert, życzą Wiktor i Bartosz!

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.