Hubert P. zatrzymany – znamy zarzuty!

Jak donosi w najnowszych wieściach jedyna słuszna stacja telewizyjna TWP Hubertowi P. po zatrzymaniu zostały przedstawione zarzuty publikacji zbyt atrakcyjnych cenowo lotów dookoła świata.

Fot: Wiadomości TWP

Ludzie podróżują po świecie za pół darmo, studentom kończą się już oszczędności. „Grupa Podróżniczych Hubci ma zbyt intensywny wpływ na inflację” – tak komentuje sprawę Minister Lotnictwa Cywilnego naszego kraju, Zbigniew Biodro.

Nie wiadomo jak poważne konsekwencje grożą Hubertowi P., ale wiemy, że sprawa jest poważna. Według ostatnich doniesień młodzież wydaje pieniążki z babcinego obiadu na bilety lotnicze u Huberta P., a nie na głupoty. Młodzi, starzy – wszyscy zdają sobie sprawę, że podróżowanie wcale nie musi być drogie, a standardowe biura podróży odchodzą do lamusa. Polacy chcą odkrywać świat, odkrywać go na swoich zasadach!

A tak na serio… pamiętajcie, najtańsze promocje znajdziecie na naszych grupach: TELEGRAM + FACEBOOK.

PDW HUBI!

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.