Hiszpania znosi wszystkie obostrzenia graniczne!

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Ambasada Hiszpanii w Polsce poinformowała dziś, że Hiszpania zniosła wszystkie obowiązujące na terenie Hiszpanii obostrzenia graniczne dla podróżnych z Polski. Oznacza to bezproblemowy wjazd dla każdego, bez konieczności okazywania testów lub paszportów covidowych.

Cudowna informacja dla wielu turystów nadeszła dzisiaj z facebookowego konta ambasady Hiszpanii w Polsce. W oficjalnym poście ambasada pisze, że Hiszpania 2.06.2022 zniosła wszystkie obostrzenia graniczne jakie obowiązywały na terenie Hiszpanii dla podróżnych z Polski.

Co to oznacza w praktyce? Do Hiszpanii bez okazywania dodatkowych dokumentów (negatywny test na Covid-19 lub dowód zaszczepienia na Covid-19) może przylecieć każdy, nie ważne czy był szczepiony na Covid-19 czy nie. To świetna informacja dla całej turystyki i pokazuje, że wspólnymi wysiłkami udało nam się pokonać pandemię.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.