Hatta Sign pobił Rekord Guinnessa w kategorii „Najwyższy znak rozpoznawczy”

Kultowy znak Hatta Sign, stanowiący nieodłączny element tożsamości Hatty i należący do Dubai Holding, właśnie zdobył prestiżowy tytuł w Księdze Rekordów Guinnessa jako „Najwyższy znak rozpoznawczy”.

Hatta Sign wznosi się dumnie na szczycie gór Hajar, osiągając imponującą wysokość 19,28 metra. Tym samym pobija Rekord Guinnessa pod względem „Najwyższego znaku rozpoznawczego”. To nie tylko monumentalna konstrukcja, ale także symbol tożsamości Hatty, przyciągając tłumy turystów i miłośników pięknych krajobrazów.

To także doskonałe tło do robienia niezapomnianych zdjęć. Dla miłośników pieszych wędrówek to także zachęta, by zdobyć szczyt znaku i podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę otaczających go gór. To wyjątkowe wrażenie, które zyskuje teraz jeszcze większe uznanie, dodając kolejny powód, by odwiedzić to magiczne miejsce w sercu Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.