Dubaj: Green Planet otworzył nowy park przyrody na świeżym powietrzu

Green Planet, popularny ogród zoologiczny w Dubaju otworzył nowy park przyrody na świeżym powietrzu. To miejsce pełne atrakcji, które skierowane jest do rodzin oraz małych pasjonatów przyrody.

Nowy park przyrody Green Planet to prawdziwa gratka dla miłośników natury. Znajdziesz tutaj masę atrakcji, od urokliwych domków na drzewach, przez ekscytujący tor przeszkód, po spokojne ścieżki przyrodnicze. Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 14 lat.

Park składa się z dziewięciu ogrodów tematycznych pełnych roślin z najdalszych zakątków globu. Przeniesiesz się z bujnych palm i gatunków tropikalnych do ogrodów zen i dziedzińców z storczykami.

Na wizytę w parku możesz zdecydować się także w październiku. Wtedy odbywa się wydarzenie „Upiorna Planeta”. Obejmuje ona labirynt Halloween, upiorne dekoracje oraz mnóstwo nowych atrakcji, takich jak rzeźbienie dyni oraz malowanie twarzy.

Bilety do Green Planet kupisz na stronie thegreenplanetdubai.com.

Polecamy również rejs jachtem do Dubaju.

Źródło: khaleejtimes.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.