Greckie linie Aegean uruchomią połączenie do Dubaju

Aegean Airlines szykuje się do otworzenia nowej trasy na międzynarodowej mapie połączeń. Linie ogłosiły niedawno, że uruchomią loty z Aten do Dubaju, otwierając tym samym drzwi do serca Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pierwszy lot odbędzie się już w listopadzie.

Dubaj, foto: Kent Tupas/ Unsplash

Inauguracyjny lot na tej trasie jest zaplanowany na 11 listopada 2023 roku. Greckie linie lotnicze będą obsługiwać tę trasę aż sześć razy w tygodniu, oferując pasażerom duży wybór terminów podróży. Loty będą dostępne w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek, sobotę i niedzielę. Trasę obsłuży Airbus A320 lub A321.

Warto dodać, że ta nowa trasa Aegean Airlines sprawi, że przewoźnik stanie się drugim wykonawcą połączenia z Aten do Dubaju, obok renomowanych Emirates. To z pewnością będzie cenna opcja dla podróżnych, oferując jeszcze więcej elastyczności i wyboru w planowaniu swojej podróży do tego niezwykłego miasta.

Planujesz podróż do Dubaju? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Dubaju.

Źródło: en.aegeanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.