Food to gate, czyli innowacje na Okęciu

Od teraz pasażerowie warszawskiego Okęcia będą mogli pozwolić sobie na odrobinę luksusu… oczywiście po lotniskowych cenach. Władze portu lotniczego im. Fryderyka Chopina postanowiły wprowadzić nową usługę na terenie terminala. Czym jest Food to gate?

Zdjęcie: materiały prasowe

Pasażerowie podróżujący z lotniska na warszawskim Okęciu będą mieli możliwość zamówienia posiłku pod samą bramkę wylotową. Aby złożyć, zamówienie należy wejść na stronę www.foodtogate.pl, na której wybieramy język oraz walutę opłaty.

W serwisie jest pełne menu, z którego pasażerowie będą mogli wybrać m.in. sałatkę polską za 29,90 zł, jabłko za 3,90 zł, Americano 400 ml za 19,90 zł, wodę za 9,90 zł czy wrap BBQ z kurczakiem i warzywami za 28,90 zł. Do wyboru są również słodycze i koktajle warzywne o naprawdę oryginalnych nazwach jak np. Koncentracja Bonda (200 ml) w cenie 22,90 zł.

Po wybraniu dań należy podać miejsce dostawy. Dystrybutor gwarantuje dostarczenie zamówienia do 25 minut. Jeśli jedzenie zostanie przysłane, później pasażer będzie miał prawo do reklamacji i zwrotu kosztów. Oferta jest dostępna od 4:00 do 22:00.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.