Flydubai zwiększa oferowanie na trasie do Krakowa

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Z powodu zwiększonego zainteresowania trasą Kraków – Dubaj, emiracki przewoźnik Flydubai poinformował o zwiększeniu częstotliwości lotów między tymi miastami. Zmiany mają obowiązywać tylko w sierpniu br.

Dubaj, foto: Kent Tupas/ Unsplash

W ostatnim czasie wzrost popytu na podróże lotnicze jest mocno zauważalny szczególnie przez linie, które muszą wprowadzać różnego rodzaju zmiany w swojej ofercie.

Nie inaczej jest w przypadku emirackich linii lotniczych Flydubai, które ogłosiły zwiększenie liczby lotów na trasie z Krakowa do Dubaju. Do końca sierpnia 2022 roku liczba rejsów wykonywanych w ciągu tygodnia między tymi miastami będzie wynosić 10. Od poniedziałku do czwartku samoloty Flydubai będą realizowały to połączenie raz dziennie, z kolei od piątku do niedzieli – aż dwa razy dziennie (rano i po południu).

Początkiem września liczba lotów na tej trasie zostanie z powrotem zredukowana do pięciu tygodniowo. Z rozkładu znikną poniedziałkowe i czwartkowe rejsy, a także popołudniowe z piątku, soboty i niedzieli.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.