Flydubai zwiększa częstotliwość lotów z Krakowa do Dubaju!

Tania linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie latać częściej w okresie wakacyjnym z Krakowa do Dubaju, zwiększając ilość rejsów z 14 do 17 tygodniowo.

Fot: Dubai Marina/ Andreas M, Unsplash

Flydubai to tani przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z siedzibą w Dubaju, który oferuje nisko-budżetowe loty z 3 polskich lotnisk do Dubaju: Z Krakowa, Warszawy i Poznania.

Aktualnie w rozkładzie przewoźnika znajduje się 14 lotów tygodniowo z Krakowa do Dubaju. Linia postanowiła jednak zwiększyć ilość tygodniowych lotów do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W okresie od 3 sierpnia do 2 września Flydubai będzie wykonywać 17 połączeń w tygodniu, zamiast 14 jak wcześniej. Samoloty będą latać ze stolicy Małopolski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich 3 razy dziennie w poniedziałki, czwartki i soboty, a 2 razy dziennie w pozostałe dni w tygodniu.

To doskonała informacja dla turystów planujących wypoczynek w Dubaju jeszcze w te wakacje, gdyż Flydubai pozwala dostać się bezpośrednio do Dubaju, oferując przy tym najtańsze bilety na tę trasę ze wszystkich linii lotniczych latających z Polski. Ceny w dwie strony z Krakowa do Dubaju zaczynają się już od 1650 zł, a w cenie podstawowej biletu zawarty jest podstawowy bagaż podręczny do 7 kilogramów. Bilety można nabyć na flydubai.com.

Źródło/ Tło: Anna Zvereva – FlyDubai, A6-FMB, Boeing 737-8 MAX, CC BY-SA 2.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.