Flydubai pierwszym przewoźnikiem, który poleci z ZEA na malezyjskie wyspy Penang i Langkawi

Flydubai ogłosił swoje ambitne plany otwarcia bezpośrednich połączeń ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na malownicze wyspy Penang i Langkawi. Linie te będą pierwszymi w historii, które połączą Emiraty z tymi malezyjskimi destynacjami.

Foto: Steven Byles/ Flickr

Przewoźnik ogłosił, że od 10 lutego 2024 roku będzie obsługiwać bezpośrednie połączenia z Dubaju na dwie malownicze wyspy należące do Malezji – Penang i Langkawi. To przedsięwzięcie oznacza, że Zjednoczone Emiraty Arabskie będą miały pierwsze w historii bezpośrednie połączenie z tymi wyspami.

Loty Flydubai na Penang i Langkawi będą realizowane codziennie, zapewniając podróżnym elastyczność w wyborze daty podróży. Co więcej, przewoźnik zaplanował, że loty z Dubaju do Penang będą kontynuowane do Langkawi, co pozwoli pasażerom na jeszcze wygodniejsze i bardziej bezproblemowe podróżowanie między tymi dwoma popularnymi miejscami turystycznymi.

Do realizowania połączeń Flydubai wykorzysta samoloty Boeing 737 MAX, co przyczyni się do zapewnienia wygodnych i efektywnych podróży.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.