Fiji Airways rozszerza ilość opcji dla pasażerów w klasie ekonomicznej

Linia Lotnicza Fiji Airways wprowadza nową usługę o nazwie „Fly Your Way”, która daje możliwość pasażerom klasy ekonomicznej większej swobody w planowaniu podróży i wybrania dla siebie tego, co chcą mieć zawarte w cenie biletu. Pasażerowie do dyspozycji dostaną opcję Lite, Value, Comfort i Plus.

Fiji Airways wraca na dobre tory po kryzysie spowodowanym pandemią Covid-19. Gospodarki państw z regionu Oceanii są mocno oparte na turystyce, więc zniesienie restrykcji i odnowienie się ruchu turystycznego jest jak błogosławieństwo dla lokalnych gospodarek.
Narodowy przewoźnik z Fidżi widzi w tym ogromną szansę dla siebie, więc stara się wprowadzić nowe innowacje rynkowe, by przyciągnąć do siebie nowych pasażerów. Fiji Airways są liderem na rynku lokalnym i bardzo mocno napędzają turystykę na Fidżi, szczególnie z takich państw jak Australia i Nowa Zelandia.
Dla zwiększenia komfortu pasażerów Fiji Airways podzieliło klasę ekonomiczną na 4 podstawowe podgrupy. W każdej z nich dostaniecie komfortową podstawę usług do odbycia zadowalającego lotu, ale za niewielkie pieniądze możecie dopłacić i cieszyć się następującymi dogodnościami:

  • LITE: posiłek lub przekąska, napoje, rozrywka pokładowa, punkty lojalnościowe, bagaż podręczny do 7 kg
  • VALUE: posiłek lub przekąska, napoje, rozrywka pokładowa, punkty lojalnościowe, bagaż podręczny do 7 kg, bagaż rejestrowany, możliwość zmiany za dopłatą do biletu
  • COMFORT: posiłek lub przekąska, napoje, rozrywka pokładowa, punkty lojalnościowe, bagaż podręczny do 7 kg, bagaż rejestrowany, możliwość zmiany za dopłatą do biletu, możliwość odwołania za opłatą, bezpłatny wybór miejsc
  • PLUS: posiłek lub przekąska, napoje, rozrywka pokładowa, punkty lojalnościowe, bagaż podręczny do 7 kg, 2 bagaże rejestrowane, możliwość zmiany biletu bezpłatnie, możliwość odwołania bezpłatnie, bezpłatny wybór miejsc, priorytetowy check in i boarding

Źródło/ Tło: Laurent ERRERA from L’Union

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.