EXPO 2020: Pawilon Polski otrzymał nagrodę the Best Large Pavilion

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

EXPO 2020 powoli dobiega końca. W związku z tym EXHIBITOR Magazine postanowił ogłosić wyniku konkursu World Expo Awards, w którym Polski Pawilon został doceniony i odebrał nagrodę the Best Large Pavilion.

Foto: Polski Pawilon na EXPO 2020 w Dubaju

17 jurorów z całego świata uznało Pawilon Polski na EXPO 2020 za jeden z najbardziej „eleganckich i wysublimowanych pawilonów”.

Dzięki temu polski pawilon otrzymał nagrodę the Best Large Pavilion w konkursie World Expo Awards. Podczas ceremonii ogłoszenia zwycięzców stwierdzono, że był on faworytem od początku.

Co więcej dodano, że Pawilon Polski niczego nie narzuca zwiedzającym, jest zrównoważony, a przede wszystkim oddający w piękny sposób ideę mobilności.

Światowa Wystawa EXPO 2020 to wydarzenie, które rozpoczęło się 1 października 2021 roku i będzie trwało do 31 marca 2022 roku. Za wygląd Pawilonu Polski odpowiedzialna jest rodzima pracowania WXCA i szwajcarskie studio Bellprat Partner.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.