Eurowings poleci do Dżuddy

Eurowings, niemiecki niskobudżetowy przewoźnik, ogłosił ekscytujące wieści dla podróżnych planujących podróż do Arabii Saudyjskiej. Przewoźnik uruchomi dwie nowe trasy do Dżuddy, z Berlina i Kolonii, w ramach swojej oferty.

Dżudda, foto: Maher Helmi/ Unsplash

Decyzja Eurowings o uruchomieniu tych nowych tras do Dżuddy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Arabii Saudyjskiej oraz na zwiększającą się popularność tego celu podróży. Przewoźnik oferuje atrakcyjne opcje lotów, umożliwiając podróżnym wygodne i bezproblemowe podróże do tego ważnego miejsca na Bliskim Wschodzie.

Eurowings poleci z Berlina i Kolonii do Dżuddy

Pierwsze połączenie z Berlina do Dżuddy wystartuje 4 listopada 2024 roku, otwierając nowe możliwości podróży dla pasażerów z Niemiec do tego kluczowego miasta na mapie Arabii Saudyjskiej. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i sobotę, zapewniając elastyczność podróżującym.

Kolejna oferta przewoźnika to połączenia z Kolonii do Dżuddy, które rozpoczną się od 5 listopada. Podróżni będą mieli możliwość korzystania z tych lotów trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i niedziele.

Źródło: eurowings.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.