Etihad Rail uruchomi pociągi luksusowe na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Etihad Rail i włoska firma Arsenale uruchomią pociągi luksusowe, które będą przemierzać całe Zjednoczone Emiraty Arabskie, łącząc m.in. Dubaj, Abu Dhabi i Fujairah. Nowa inicjatywa zapewni pasażerom niezwykłą podróż, połączoną z wygodą i luksusem.

Foto poglądowe: Etihad Rail

Etihad Rail, wiodący operator kolejowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ogłosił współpracę z firmą Arsenale w celu wprowadzenia pociągów luksusowych na swojej sieci. Ta innowacyjna inicjatywa ma na celu zaoferowanie wyjątkowych podróży pasażerom, którzy będą mieli okazję przemierzać całe państwo w komfortowych warunkach.

Pociągi luksusowe będą kursować na trasie łączącej Dubaj, Abu Dhabi i Fujairah, oferując pasażerom niezrównane wrażenia podczas podróży. Zajmując się szeroką gamą usług luksusowych, pociągi będą zapewniać wygodne siedzenia, obsługę na najwyższym poziomie oraz wysoką jakość jedzenia i napojów.

Projekt wprowadzenia pociągów luksusowych został zapoczątkowany w wyniku współpracy z włoską firmą Arsenale, która posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie ekskluzywnych pojazdów szynowych. Obie strony skupiają się na zapewnieniu najwyższej jakości podróży, które połączą piękno krajobrazów kraju z wyrafinowanym stylem podróżowania.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.