Etihad Airways ponownie uruchamiają połączenie do Pekinu

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Emirackie linie lotnicze poinformowały o wznowieniu lotów na trasie między Abu Dhabi a Pekinem. Połączenie wystartowało 29 czerwca br.

Pekin, foto: Li Yang/ Unsplash

Po przerwie spowodowanej restrykcjami związanymi z pandemią koronawirusa, Etihad Airways wznowiły połączenie z Abu Dhabi do Pekinu. Trasę między tymi miastami obsłuży Boeing 787-9 Dreamliner.

Pekin jest drugim chińskim miastem w siatce emirackich linii. Od niedawna realizowane jest również połączenie do Szanghaju, do którego loty zostały wznowione w szczycie pandemii.

Rynek chiński od zawsze pełnił kluczową rolę w naszej siatce połączeń. Realizowanie regularnych rejsów do Pekinu i Szanghaju z pewnością wzmocni partnerstwo między Chinami i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi – powiedział cytowany przez portal Pasażer.com Martin Drew, wiceprezydent Etihad Airways.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Interesuje się piłką nożną oraz - co nie może dziwić - ekonomią. Jego marzeniem jest zwiedzić Azję, a także przejechać legendarną Route 66.