Ethiopian Airlines rozpoczął sprzedaż biletów do Warszawy. Znamy szczegóły połączenia

Ethiopian Airlines ogłosiły rozpoczęcie sprzedaży biletów na swoje nowe połączenie z Warszawy do stolicy Etiopii, Addis Abeby. Pojawiają się szczegóły dotyczące częstotliwości lotów i używanych samolotów, które z pewnością zainteresują podróżnych.

Foto: Ethiopian Airlines

Od 17 czerwca linie Ethiopian Airlines będą obsługiwać trasę z Warszawy do Addis Abeby, co stanowi dobrą wiadomość dla podróżnych szukających nowych możliwości podróży do Afryki i dalszych kierunków. Bilety na tę trasę zostały wprowadzone do systemu rezerwacyjnego w czwartek, otwierając drzwi do egzotycznych podróży.

Połączenie z Warszawy do Addis Abeby z międzylądowaniem w Atenach

Zgodnie z informacjami dostępnymi w systemie rezerwacyjnym Ethiopian Airlines, loty z Warszawy do Addis Abeby będą realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty.

Linie lotnicze będą korzystać z samolotów Boeing 737 MAX 8, zapewniając pasażerom komfortowe podróże na tej trasie. Należy zauważyć również, że połączenie będzie miało międzylądowanie w Atenach, stolicy Grecji. Krótka przerwa w podróży będzie trwać około godziny.

Źródło: ethiopianairlines.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.