Enter Air poleci z Katowic do Dubaju!

Biuro podróży TUI uruchomi z lotniska w Pyrzowicach połączenia do Dubaju oraz na Dominikanę. Pierwszy lot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbędzie się już 21 lutego.

Dubaj, zdjęcie: Kent Tupas/ Unsplash

Połączenie do Dubaju będzie wykonywane raz w tygodniu. Trasę obsłuży Boeing 737-800 należący do polskich czarterowych linii lotniczych Enter Air. Inaczej ma się sprawa z lotami do Punta Cany na Dominikanie. Połączenie to, które obsłużą maszyny PLL LOT, wystartuje 3 marca i będzie realizowane co 10 lub 11 dni.

Oba kierunki znajdują się już w siatce połączeń z Lotniska Chopina. Jak podaje biuro podróży TUI, cieszą się one dużą popularnością, dlatego też postanowiono umieścić je w ofercie katowickiego portu lotniczego.

Bilety znajdziesz na www.EnterAir.pl

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości podróż do Dubaju, pamiętaj o tanich pokojach – już od 50 zł/os. za dobę! A także licznych atrakcjach, które wbrew pozorom jakie stwarza ta metropolia – nie są takie drogie! W razie pytań na temat wyjazdu proszę o kontakt na [email protected].

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.