Emirates znowu lata codziennie do Warszawy

Linie lotnicze Emirates od 20 września zwiększają liczbę lotów pomiędzy Dubajem a Warszawą z 6 do 7 tygodniowo. Przywrócenie codziennych lotów będzie powrotem do rozkładu sprzed pandemii.

Fot: Lotnisko Chopina Facebook

W środę 15 września przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich poinformował, że loty na trasie Warszawa-Dubaj będą odbywać się codziennie, co oznacza powrót do rzeczywistości sprzed pandemii.

Loty siedem dni w tygodniu mają wrócić już w poniedziałek 20 września i miejmy nadzieję, że nie pojawią się problemy, które znów zmuszą przewoźnika do redukcji lub zawieszenia połączeń.

Stolicę Polski z Dubajem połączy Boeing 777-300ER, czyli jeden z najbardziej komfortowych samolotów szerokokadłubowych na świecie.

To świetna okazja, by wybrać się na EXPO, które tym razem będzie się odbywać w Dubaju. Impreza będzie trwać od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku. Dubaj i EXPO to elektryczne połączenie, które zagwarantuje niesamowite wrażenia.

Bilety na EXPO w Dubaju najtaniej kupicie TUTAJ. No i nie zapomnijcie o najlepszym przewodniku i najlepszych noclegach w Dubaju, które znajdziecie TUTAJ. Organizacja wyjazdów na EXPO, atrakcje w Dubaju i wszystko czego zapragniecie na miejscu znajdziecie TUTAJ!

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.