Emirates zaprezentował nowe malowanie samolotów

Emirates, jedna z największych linii lotniczych na świecie, zaprezentowała nowe malowanie swoich samolotów – po raz trzeci w swojej historii. Zmiany wizualne mają na celu odświeżenie wizerunku linii, aby były one bardziej nowoczesne.

Emirackie linie lotnicze zaprezentowały trzecią w historii odsłonę oficjalnych kolorów ich samolotów. Jej to pierwsza zmiana od 1999 roku. W najnowszej wersji wszystkie maszyny na tylnej płetwie posiadają bardziej dynamiczną flagę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zmiany są widoczne również na końcówkach skrzydeł – pomalowano je na czerwono z logo Emirates w arabskiej kaligrafii.

Co więcej, złoty napis „Emirates” na głównym korpusie w języku angielskim i arabskim jest bardziej odważniejszy i o 32,5 procent większy od poprzedniego. Dodatkowo usunięto adres URL witryny „Emirates.com”.

Emirates to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży lotniczej, a zmiana wizualnej identyfikacji jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju i wzmacniania pozycji na rynku. Oczekuje się, że nowe malowanie samolotów przyciągnie uwagę pasażerów i przyczyni się do dalszego rozwoju linii lotniczych.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.