Emirates wznawiają loty na dwóch trasach

Emirackie linie poinformowały, że w październiku ponownie uruchomią połączenia do Entebbe w Ugandzie i Maskatu w Omanie.

Maskat, zdjęcie: Anfal Shamsudeen/ Unsplash

Loty na trasie Dubaj-Entebbe zostaną wznowione już od 1 października. Połączenie to będzie realizowane trzy razy w tygodniu – w czwartek, piątek i niedzielę. Samolot odleci ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich o godz. 10:30, by wylądować w Porcie Lotniczym Entebbe o godz. 15:00 czasu lokalnego. W drogę powrotną na Półwysep Arabski samolot wystartuje o godzinie 17:00, przylot do Portu Lotniczego Dubaj jest planowany na godz. 23:25. 

Drugie połączenie, które połączy Dubaj z Maskatem, wystartuje w najbliższy piątek. Loty na tej trasie będą odbywać się w niedziele i piątki nocną porą.

Entebbe i Maskat rozszerzyły siatkę Emirates do 94 kierunków. Niedawno przewoźnik ten ogłosił wznowienie lotów na trasach z Dubaju do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.