Emirates: więcej lotów do Australii

Emirates, jedna z wiodących linii lotniczych na świecie, ogłosiła plany poszerzenia swoich operacji do Australii. Od 1 października br. linia zmodernizuje drugi codzienny lot do Brisbane, wprowadzając samolot A380, jednocześnie dodając od 1 grudnia drugie codzienne połączenie do Perth.

Foto: Tim Dennert/ Unsplash

Emirates planuje zmodernizować drugi codzienny lot między Dubajem a Brisbane, wprowadzając do obsługi samolot A380. Ta nowoczesna maszyna, znana z luksusu i komfortu, wzbogaci doświadczenie podróżnych na trasie do australijskiego miasta.

Dodatkowo, od 1 grudnia Emirates wprowadzi drugie codzienne połączenie między Dubajem a Perth, obsługiwane przez Boeinga 777-300ER. Ten nowy rejs umożliwi podróżnym korzystanie z elastycznych opcji podróżowania, a jednocześnie zwiększy dostępność miejsc na tej trasie.

Zmiany wprowadzone przez Emirates znacząco zwiększą tygodniową zdolność przewozową do Australii o 6900 miejsc. Jest to odpowiedź na rosnący popyt na podróże międzynarodowe, zwłaszcza przez Dubaj, będący ważnym węzłem w globalnej sieci połączeń linii lotniczej.

Źródło: emirates.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.