Emirates uruchomią loty do Izraela

Dubaj 2024, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Emirackie linie lotnicze poinformowały, że jeszcze w czerwcu uruchomią połączenie między Dubajem a stolicą Izraela, Tel Awiwem.

Foto: Mike van den Bos/ Unsplash

Inauguracyjny lot między tymi dwoma miastami nastąpi 23 czerwca 2022 roku. Połączenie będzie wykonywane codziennie. Trasę obsłuży Boeing 777-300ER z prywatnymi kabinami w pierwszej klasie, a także z miejsca w klasie biznes i ekonomicznej.

Rejsy między Dubajem a Tel Awiwem będą realizowane późnymi popołudniami tak, aby zachować dobrą łączność z innymi kierunkami w siatce przewoźnika, takimi jak Sri Lanka, Filipiny, Tajlandia czy Malediwy.

– Linie Emirates przyczyniają się do tworzenia nowych możliwości dla biznesu i turystyki oraz wzmacniają relacje ZEA i Izraela. Jesteśmy przekonani, że uruchomienie tej trasy będzie miało wpływ na poprawę łączności Izraela z wieloma globalnymi miejscami docelowymi. Dziękujemy władzom ZEA i Izraela za ich nieustanne wsparcie w tej kwestii – powiedział dyrektor handlowy Emirates Adnan Kazim.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.