Emirates uruchamia połączenia do 9 miast

Emiracki przewoźnik wznowi regularne loty do aż 9 miast na kontynencie europejskim, amerykańskim i… do Australii! Pierwsze rejsy ruszą 21 maja 2020 r. 

zdjęcie: Mr_Worker / Pixabay

Przewoźnik wznawia połączenia do Chicago, Frankfurtu, Londynu, Madrytu, Mediolanu, Melbourne, Paryża, Sydney i Toronto. Ponadto, linie uruchamiają rejsy z Wielkiej Brytanii do Australii – loty te będą realizowane z międzylądowaniem w Dubaju.

– Z przyjemnością wznawiamy regularne usługi pasażerskie do wybranych miejsc w naszej siatce, oferując klientom więcej możliwości podróżowania ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także między Wielką Brytanią a Australią – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

Zobacz również: Loty po koronawirusie. Czego możemy się spodziewać na pokładzie?

Jak informuje portal Pasażer, przeloty będą dostępne tylko dla obywateli, którzy spełniają warunki przybycia do kraju docelowego. Dla mieszkańców ZEA chcących powrócić do domu, takim warunkiem jest m.in. posiadanie zgody Federalnego Urzędu ds. Identyfikacji i Obywatelstwa (ICA).

– Ściśle współpracujemy z władzami, aby zaplanować wznowienie lotów do innych kierunków. Wdrożyliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa na lotnisku, w porozumieniu z odpowiednimi władzami, odnoszące się do zachowania rekomendowanego dystansu społecznego oraz warunków sanitarnych – dodał Al Redha.

Źródło: Pasażer

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.