Emirates powiększają swoją europejską siatkę połączeń

Zgodnie z rozkładem emirackiego przewoźnika, od połowy października br. wznowi on połączenie do angielskiego Newcastle. Co więcej, w ciągu najbliższych tygodni linie te planują zwiększyć oferowanie na kilkunastu trasach.

Foto: Unleashed Agency/ Unsplash

15 października Emirates odbędzie się pierwszy lot na wznowionej trasie z Dubaju do Newcastle. Połączenie będzie realizowane cztery razy tygodniowo. Samolot odleci ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich o godz. 14:30, by wylądować na lotnisku w Newcastle o godz. 19:10. W drogę powrotną na Półwysep Arabski maszyna wystartuje o godzinie 21:10, przylot do Dubaju jest planowany na godz. 7:25 następnego dnia. 

Emirates planują również zwiększyć częstotliwość lotów na trasach do Birmingham, Barcelony, Lizbony, Madrytu, Rzymu, Zurychu, Brukseli i Dublina. To niejedyne miasta, które zyskają na zmianach w rozkładzie emirackiego przewoźnika. Do 31 października wprowadzi on codziennie loty do czterech niemieckich miast – Dusseldorfu, Frankfurtu nad Menem, Monachium i Hamburgu. Z kolei od 28 sierpnia zostaną wprowadzone dodatkowe loty do stolicy Omanu – Maskatu, a od 5 października do São Paulo.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.